Napolyon, Üyelerine Anket Doldurarak Para Kazanma İmkanı Sunuyor

1 yorum
85 kişi inceledi
Bu ek işi paylaşın şansınızı arttırın:

Napolyon anket sistemi nedir? Napolyon ödeme yapıyor mu? Napolyon anket sistemi ile nasıl para kazanılır? sorularının cevaplarını merak edenler için derledik.

Bilgisayar veya cep telefonu ile para kazanmak isteyenler için harika bir fırsat sunan Napolyon anket firması, online anket firmalarının önde gelenlerinden bir tanesidir. Günümüzde internetin yaygın olarak kullanılması birçok sektörde olduğu gibi anket sektöründe de değişimi şart kıldı. Eskiden sokak sokak gezerek anket yapan, insanların fikirlerini araştıran anketörlerin yerini cep telefonları ve bilgisayarlar aldı. Dünya genelinde ve ülkemizde milyonlarca kişi farklı anket firmalarının sunduğu online anketleri doldurarak gelir elde ediyor. Anket doldurarak para kazanmak için sahip olmanız gereken tek şey ise bir akıllı cep telefonu.

Napolyon anket sistemi ile nasıl para kazanılır ?

Napolyon.com adresinde hizmet veren Napolyon anket firması, ücretsiz üyelik hizmeti sunan ve üyelerine çeşitli anketler gönderen bir kuruluştur. Anket sistemine üye olmak ücretsizdir ve dileyen herkes üye olabilir. Napolyon ile anket doldurarak para kazanmak için öncelikle sisteme üye olmanız ve mail adresinize gelen aktivasyon maili üye üyeliğinizi aktif hale getirmeniz gerekmektedir.

Üyeliğiniz aktifleştirmenizin ardından profil bilgilerinizi doldurmaya aşlamanızın ardından Napolyon sizlere hemen hediye Nap puanlarınızı gönderecektir. Tüm bilgileri doldurmanızın ardından anketler düzenli olarak üyelik panelinize gelecek ve cevaplamanız istenecektir. Cevaplayıp bitirdiğiniz her anket için ise yine NAP puanlar hesabınıza yüklenecektir. Daha sonra biriken bu Nap puanları ister indirim kuponu isterseniz de nakit olarak çekme hakkınız aktifleştirilecektir.

NAP puan nedir ?

NAP Puan, Napolyon.com’daki aktivitelerin karşılığında kazanılan puan birimidir. Kazandığınız NAP Puanlar; size çeşitli fırsatlar, indirimler, çekilişler veya nakit ödeme olarak geri döner. Anket sisteminde yaptığınız her işlemde NAP Puan kazanır, NAP Puan kazandıkça daha çok gelir elde etmiş olursunuz.

Bu ek işi paylaşın şansınızı arttırın:
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 19 Aralık 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Napolyon, Üyelerine Anket Doldurarak Para Kazanma İmkanı Sunuyor (1 Yorum)

error: İçerikler telif hakkı ile korunmaktadır. İzin alınmadan kopyalanamaz !