Mis Gibi Bir İş; Evde Kokulu Mum Paketleme İşi

Evden çalışarak ek gelir elde etmek isteyenler, kokulu mum paketleme işi nasıl yapılır? Aylık ne kadar gelir elde edilir? Kokulu mum paketleme işi veren firmalar hangileridir? sorularının cevaplarını inceleyip başvuru yapabilirler.

Evde kokulu mum paketleme işi nasıl yapılır ?

Ek iş yapmak isteyenlerin en çok tercih ettiği evde ek iş modeli olan kokulu mum paketleme işi kolay ve uğraş gerektirmeyen bir ek iştir. Firmadan teslim aldığınız farklı renk, desen ve kokular barındıran mumları uygun ambalajlara yerleştirerek paketlemeniz ve zamanında teslim etmeniz gerekmektedir. Evde mum paketleme işi yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli kural mumları paketlerken maksimum düzeyde dikkat edilmesidir. Çünkü mum dışarıdan gelebilecek darbelere karşı oldukça hassas bir materyaldir ve bir düşme veya çarpma sonucunda yüzeyinde veya üzerinde bulunan desenlerde deformasyon olabilecektir. Deforme olmuş ve desenleri bozulmuş bir mumu da kimse satın almak istemeyecektir. Bu durum satıcıya müşteri kaybettireceği için satıcı bir sonraki işte sizinle çalışmak istemeyecektir.

Kokulu mum paketleyerek ayda ne kadar kazanılır ?

Kokulu mum paketleme ücretleri genelde tane başı hesaplanır ve mumların büyüklüğüne ve desenine göre, ambalajın şekline göre değişiklik gösterebilir. Aylık ortalama bir iş potansiyeli ve ortalama bir adet başı fiyat ile hesaplayacak olursak 1500-1700 TL arası bir gelir elde etmeniz mümkündür. Tabi bir çok işte olduğu gibi kazanacağınız ücret performansınıza göre değişiklik gösterecektir.

Kokulu mum paketleme işi veren firmalar

Kokulu mum paketleme işi yapmaya karar verdiniz ve artık işe koyulmak istiyorsunuz. Ancak işe koyulabilmek için öncelikle iş bulmak gerekiyor. İş bulabilmek için ise eve ek iş veren firmalar öncelikle tespit edilerek görüşülmelidir. Yapılan görüşmenin ardından ek personel ihtiyacı olan firmalar ile ücret konusunda anlaşarak hemen mum paketleme işine başlayabilirsiniz.

Yeni ek iş bilgilerinden hemen haberdar olmak için sitemizi her gün ziyaret etmeyi, alt köşede bulunan bildirim butonu ile sitemize abone olmayı ve facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın. Bu iş için uygunsanız aşağıda bulunan form aracılığı ile bu durumu bildirebilirsiniz. Herkese bol kazançlar dileriz.

BAŞVUR

98 Comments on “Mis Gibi Bir İş; Evde Kokulu Mum Paketleme İşi”

  1. Bende paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yapmanızı bekliyorum 3 çocuğuma bakıyorum bu ise ihtiyacım var

  2. Muğla’da yaşıyorum evliyim iki çocuğum var işe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok memnun olurum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir