İstanbul Ek İş İlanları 2019, Evde Ek İş

İstanbul evde ek iş 2019, İstanbul’da hangi ek işler yapılabilir? İstanbul ek iş ilanları nasıl bulunur? sorularının cevaplarını sizler için derledik.

Ülkemizin nüfus dağılımı olarak en kalabalık şehri İstanbul’dur. Kalabalık olmasının yanı sıra hayat pahalılığı ve geçim sıkıntısının kendini çok fazla hissettirdiği şehirlerden de bir tanesidir. İstanbul’da yaşayan ve evde ek iş yapmak isteyenlerin en çok araştırdığı konuların başında İstanbul ek iş ilanları gelmektedir. Evde ek iş ilanları genellikle işleri tam zamanlı personeller ile yetiştiremeyen firmaların dışarıdan personel ihtiyacı olduğu zaman verilir. Bu iş ilanları da yapılış biçimlerine ve türlerine göre farklılık gösterir. Evde ek iş yapabilmek için öncelikle ne tür bir iş yapılacağı seçilmelidir. Gelelim İstanbul evde ek iş seçeneklerine.

İstanbul ek iş ilanları

İstanbul büyük bir şehir ve dolayısı ile evde ek iş seçenekleri de diğer şehirlere göre daha fazla. Tabi iş seçeneğinin fazla olmasının yanında kalabalık bir şehir olduğu için ek iş talebi de fazla. Bu sebeple ek iş bulmak biraz daha zorlaşıyor. Peki İstanbul’da hangi ek işler yapılabilir? İstanbul ek iş veren firmalar hangileridir? Gelin İstanbul’da yapılabilecek ek işleri birlikte inceleyelim.

Evde paketleme işi: Paketleme işi en çok tercih edilen ek işlerden bir tanesidir. Evde paketleme işi yapmak çok fazla el becerisi gerektirmez ve işi zamanında teslim ettiğiniz sürece evinizden çalışarak oldukça iyi paralar kazanabilirsiniz. Evde paketleme işi bir çok ürün kategorisinde bulunabilir. Örneğin sabun paketleme, kartvizit paketleme, mandal paketleme, takı-toka paketleme gibi farklı ürün grupları mevcuttur. (Evde paketleme işlerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz)

Davetiye-zarf katlama işi: Evde yapılabilecek ek işlerden en çok bulunan ve yapılan ek iş modelidir. Özellikle yaz mevsimlerinde düğünlerin artması ile davetiye katlama işinde oldukça büyük artış görülür. Davetiye katlama işi hem el becerisi hemde hızlı bir işçilik gerektirir. Eğer bu özelliklere sahipseniz evde davetiye katlama işi sizin için uygun bir tercih olabilir. (Evde davetiye katlama işini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz)

El becerilerinin satışı: İyi bir el becerisine sahipseniz ve çeşitli süs eşyaları, takılar, tesbihler vb ürünler yapabiliyorsanız, yaptığınız bu ürünleri internette satarak gelir elde edebilirsiniz. Özellikle satış gruplerı ve İnstagram gibi ürün satışında etkili olan platformları tercih ederek el becerinizi ek gelire dönüştürmeniz mümkün olacaktır.

İstanbul iş ilanları ile ilgili yeni bilgiler ve ilanlar geldikçe sitemizde güncellenecektir. İstanbul bölgesinde ek iş arıyorsanız aşağıda ki form aracılığı ile bildirebilirsiniz. İstanbul ile ilgili ek iş ilanlarından hemen haberdar olmak istiyorsanız sitenin sol alt köşesinde bulunan buton ile abone olmayı ve facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın.

BAŞVUR

3 Comments on “İstanbul Ek İş İlanları 2019, Evde Ek İş”

  1. 22 35 yaş araliginda işleri seri olarak yapabilecek 6 kisiyiz dugme paketleme ve zarf katlama isleriyle ilgili geri donuş yapmanızı bekliyoruz gebze

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir