Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi

81 yorum
2.089 kişi inceledi
Bu ek işi paylaşın şansınızı arttırın:

Evinizde boş zamanlarınızı değerlendirerek para kazanmak istiyorsanız, evde telefon kılıfı paketleyerek ek gelir elde edebilirsiniz. Evde telefon kılıfı paketleme işinin detayları nelerdir? Evde telefon kılıfı paketleme işi veren firmalar hangileridir? Evde telefon kılıfı paketleyerek ne kadar gelir elde edilir? sorularının cevabını öğrenebilir ve başvuru yaparak hemen evinizden para kazanmaya başlayabilirsiniz.

 

Evde telefon kılıfı paketleme işi nasıl yapılır ?

Evde telefon kılıfı paketleme işi herhangi bir maliyeti olmadığı için oldukça kazançlı bir evde ek iş modelidir. Çeşitli modellerde, renklerde ve desenlerde telefon kılıflarını sizden istenildiği şekilde paketleyerek firmaya teslim etmeniz gerekmektedir. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli şey modellerin kesinlikle birbirine karışmamasıdır. Çünkü modellerin karışması durumunda hem işveren hemde siz zor durumda kalırsınız ve paketleme işinin devamlılığını kaybetmiş olursunuz. Evde telefon kılıfı paketleme işi kolay fakat dikkat gerektiren bir iştir.

Evde telefon kılıfı paketleme işinden ne kadar para kazanılır ?

Evde telefon kılıfı paketleme işi yaparak çok büyük paralar kazanmak mümkün değildir. Fakat ev ekonomisine katkıda bulunmak için yapılabilecek ek işlerden en iyilerinden bir tanesi olduğu bilinmektedir. İşin fiyat anlaşması adet üzerinden yapılır ve paketlediğiniz adet başına para alırsınız. Hızlı bir el becerisine sahipseniz ve işleri zamanında teslim ederek yeni işler alırsanız aylık 1000-1500 TL arası bir ek gelir elde edebilirsiniz. Tabi ki bir çok ek iş modelinde olduğu gibi bu iş modelinde de kazanacağınız para üreteceğiniz iş ile eş orantılı olacaktır. Yani ne kadar çok ve iyi iş çıkartırsanız kazancınız o kadar artacaktır.

Evde telefon kılıfı paketleme işi veren firmalar hangileridir ?

Evde telefon kılıfı paketleme işi yapmak için telefon kılıfı toptancılığı ve üretimi yapan işyerleri ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Firmalar ile iletişime geçerek fiyat anlaşması yapmanızın ardından hemen ek iş yapmaya başlayabilir ve evde para kazanarak ev ekonomisine destek olabilirsiniz. İş ile ilgileniyorsanız dilerseniz aşağıdaki formdan bunu belirtebilirsiniz.

Herkese bol kazançlı günler dileriz…

Bu ek işi paylaşın şansınızı arttırın:
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 6 Ağustos 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi (81 Yorum)

1 25 26 27
error: İçerikler telif hakkı ile korunmaktadır. İzin alınmadan kopyalanamaz !