Evde Patik Paketleme İşi İle Aylık 1500 TL

Evde patik paketleme işi nasıl yapılır ? Evde patik paketleme işinden aylık ne kadar kazanılır ? Evde patik paketleme işi veren firmalar hangileridir ? sorularının cevaplarını inceleyerek bilgi alabilirsiniz.

Evde patik paketleme işi nasıl yapılır ?

Özellikle soğuk iklime sahip bölgelerde kış aylarının vazgeçilmez eşyası olan patikler sizin için bir evde ek iş ve ek gelir kaynağı olabilir. Evde yapılabilecek ek işler arasında en kolay ve beceri gerektirmeyen ek iş modeli olan patik paketleme işi genç yaşlı herkes tarafından rahatlıkla yapılabilir. Firmanın size teslim ettiği farklı renk ve modellerde ki patikleri uygun ambalajlara yerleştirerek işi tamamlar ve firmaya teslim edersiniz. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli husus patikleri paketlerken aynı model ve desenlerde olmasına özen göstermektir. Çünkü yapılan bir hata bütün işi tekrar yapılmasına sebep olacaktır. Eve ek iş veren firmalar genellikle işleri sizin teslim almanızı ve iş bitiminde yine sizin teslim etmenizi talep eder. Ancak bazı firmalar işi evinize getirip yine evinizden teslim alabilmektedir.

Evde patik paketleme işinden aylık ne kadar kazanılır ?

Evde patik paketleme işi yaparak aylık ne kadar kazanılır sorusunun cevabı iş yoğunluğu ve sizin performansınıza göre değişiklik gösterir. Patik paketleme işinde ücret adet başı hesaplanmaktadır. Bu doğrultuda ne kadar çok paketleme yaparsanız o kadar çok kazanacaksınız demektir. Ortalama bir fiyat baz alınırsa patik paketleme işinden aylık 1300-1500 TL arası bir ek gelir elde edebilirsiniz. Yaz aylarında bu miktar elbette düşecektir. Fakat soğuk kış aylarında ise patik ihtiyacına bağlı olarak bu tutar yükselebilecektir.

Evde patik paketleme işi veren firmalar hangileridir ?

Evde patik paketleme işi yapmak için ilk olarak eve ek iş veren firmalar belirlenmelidir. Patik paketleme işi veren firmalar genellikle örgü işi yapan atölyeler ve patik satan toptancılardır. Çevrenizde bulunan bu firmalar ile görüşerek eve ek iş veren firmaları tespit edebilir ve hemen iş alarak yapmaya başlayabilirsiniz.

Bu iş için uygun iseniz alttaki form aracılığı ile belirtebilirsiniz. Yeni iş bilgilerinden hemen haberdar olmak için Facebook sayfamızı beğenip sitemizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın. Herkese bol kazançlı günler dileriz.

BAŞVUR

80 Comments on “Evde Patik Paketleme İşi İle Aylık 1500 TL”

  1. Muğla’da yaşıyorum evliyim iki çocuğum var işe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok memnun olurum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir