Evde Lastik Toka Paketleme İşi Yaparak Gelir Elde Edebilirsiniz

46 yorum
1.993 kişi inceledi
Bu ek işi paylaşın şansınızı arttırın:

Evde lastik toka paketleme işi nasıl yapılır ? Lastik toka paketleme işi veren firmalar ile iletişim. Lastik toka paketleme işi ne kadar kazandırır ?

Her kadının mutlaka kullandığı ve her zaman ihtiyaç olan lastik tokalar, evde ek iş yapabilmenize olanak sağlıyor. Renk renk ve oldukça ilgi çekici tokaları evinizde paketleyerek ev bütçesine katkı sağlayabilir, hatta bu işi düzenli bir ek iş haline getirebilirsiniz. Peki lastik toka paketleme işi ile ilgili bilinmesi gereken detaylar nelerdir ? Kimler yapabilir ve nasıl yapılır ? Lastik toka paketleme işi ile ilgili detayları sizler için derledik.

Lastik toka paketleme işi nedir ? Nasıl yapılır ?

Üretimden çıkan farklı renklerde ve ebatlarda ki lastik tokalar satışı sunulmak için paketleme işleminden geçmelidir. Bir çok firma tam zamanlı personele ek olarak yarı zamanlı evde çalışabilecek personeller ile anlaşarak paketleme işi yaptırmaktadır ve bu ek iş fırsatları binlerce kişi tarafından değerlendirilerek kazanca dönüşür. Toka paketleme işi için gerekli tüm malzemeler firma tarafından size teslim edilmektedir. Toka paketleme işi oldukça kolay ve masrafsız bir iştir. Paketlemeniz gereken tokaları, firma tarafından size verilen hassas terazi ile tartarak istenen gramlarda ve her renkten karışık olacak şekilde şeffaf paketlere yerleştirmeniz gerekmektedir. Renkli tokalar karışık olarak siyah tokalar ise hem karışık hemde sadece siyah renkli olanlar olacak şekilde paketlenmektedir. Tokalar paketlere yerleştirildikten sonra kutulara koyularak teslime hazır hale getirilir. Toka paketleme işi herkesin kolaylıkla yapabileceği basit bir iştir. Paketleme işinde tek dikkat edilmesi gereken husus tokaların hassas terazide tam gramında tartılmasıdır. Fazla veya eksik tartmak, iş sonunda ürünlerin fazla veya eksik çıkmasına neden olacaktır.

Lastik toka paketleme işinden ne kadar kazanılır ?

Tüm evde ek iş seçenekleri gibi lastik toka paketleme işi yaparak kazanacağınız miktar performansınıza ve firmanın iş yoğunluğuna bağlıdır. Ancak bu işi yapanlardan alınan bilgiye göre, lastik toka paketleme işi aylık 1300 ile 1500 TL arası kazandırabiliyor. Yoğun iş potansiyeli olan bir firma ile çalışmanız durumunda ekibinizi kurarak daha fazla iş yapabilmeniz ve daha fazla para kazanabilmeniz de mümkün. Ayrıca lastik toka paketleme işinden kalan zamanlarda başka paketleme işleri yaparak da kazancınızı oldukça fazla arttırabilirsiniz.

Lastik toka paketleme işi veren firmalar hangileridir ?

Evde ek iş yapmak için öncelikli kural ek iş ilanlarını iyi takip etmek ve firmalar ile sürekli irtibat halinde olmaktır. Lastik toka paketleme işi yapmak için öncelikle çevrenizde bulunan üretim atölyeleri veya toptan satış yapan toptancılar ile iletişime geçmelisiniz. Ardından ek personel ihtiyacı olan firma ile hemen fiyat anlaşması yaparak toka paketleme işi yapmaya başlayabilirsiniz.

Yeni ek iş ilanlarından hemen haberdar olmak için sol alt köşede bulunan butona tıklayarak abone olmayı unutmayın. Ayrıca facebook sayfamızı beğenerek de iş ilanlarını takip edebilirsiniz. Bu iş için uygun olduğunuzu düşünüyorsanız aşağıda bulunan form aracılığı ile bildirebilirsiniz. Herkese bol kazançlar dileriz.

 

Bu ek işi paylaşın şansınızı arttırın:
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 23 Kasım 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Evde Lastik Toka Paketleme İşi Yaparak Gelir Elde Edebilirsiniz (46 Yorum)

1 14 15 16
error: İçerikler telif hakkı ile korunmaktadır. İzin alınmadan kopyalanamaz !