Evde Hediyelik Sabun Paketleme İşi Fırsatını Kaçırmayın

Evde hediyelik sabun paketleme işi nasıl yapılır? Hediyelik sabun paketleme işinden ayda ne kadar kazanılır? Hediyelik sabun paketleme işi veren firmalar hangileridir?

Hediyelik sabun paketleme işi nasıl yapılır ?

Hediyelik sabun paketleme işi masrafsız, el becerisi gerektirmeyen kolay bir evde ek iş modelidir. Firmanın size teslim ettiği sabunları uygun materyaller ile süsleyerek paketlemeniz ve zamanında firmaya teslim etmeniz gerekmektedir. Paketleme işi yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli husus paketlemeden önce süsleme işinin dikkatli ve özenle yapılmasıdır. Çünkü tamamen görsel amaçlı kullanılan bu sabunlarda süsleme en önemli faktördür.

Hediyelik sabun paketleme işinden aylık ne kadar kazanılır ?

Diğer paketleme işlerine göre biraz daha uğraş isteyen hediyelik sabun paketleme işi doğru ve özenle yapıldığı taktirde oldukça kazançlı bir ek gelir modeli olabilir. Ek iş fikirleri değerlendirilirken kazançlı bir iş olması en önemli kriter olarak belirlenmelidir. Sabun paketleme işi oldukça kazançlı bir ek iş modelidir. Çünkü iş ile ilgili fiyat anlaşması adet başı yapılır ve bu fiyat model ve desene göre adet başı 1-3 TL arasında değişiklik gösterebilir. Ortalama 2 TL olarak hesaplanan bir işte günlük 50 adet sabun paketlerseniz kazancınız 100 TL olacaktır. Aylık olarak hesaplandığında ise hafta sonları hariç geliriniz 2500-2600 TL arasında olacaktır. Bir ekip kurup daha fazla iş bulmanız ve yapmanız durumunda kazancınız daha da artacaktır.

Hediyelik sabun paketleme işi veren firmalar hangileridir ?

Evde hediyelik sabun paketleme işi yapmak için öncelikle ek iş veren firmalar ile iletişime geçerek iş anlaşması yapmalısınız. Hediyelik sabun paketleme işi yapmak için üretimi yapan atölyeler veya sabun satışı yapan toptancılar ile görüşmek ve fiyat anlaşması yapmak gereklidir. Yapılan görüşmenin sonunda anlaşma sağlanırsa size paketleme için gerekli malzemeler teslim edilerek iş ile ilgili detaylı bilgiler verilecektir.

Yeni ek iş ilanlarından hemen haberdar olmak için sitemizin sol alt köşesinde bulunan abone ol butonuna tıklayabilir, facebook sayfamızdan bizi takip edebilirsiniz. Bu iş için uygun olduğunuzu düşünüyorsanız aşağıdaki form aracılığı ile bildirebilirsiniz. Herkese bol kazançlar dileriz.

BAŞVUR

72 Comments on “Evde Hediyelik Sabun Paketleme İşi Fırsatını Kaçırmayın”

  1. Muğla’da yaşıyorum evliyim iki çocuğum var işe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok memnun olurum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir