Evde Ek İş Seçenekleri

Evde ek iş ilanları ve ek iş başvurusu yapabileceğiniz iş modellerini, evde ek iş 2019 seçenekleri ile sizler için derledik.

Bir çok ev hanımı, emekli ve öğrenci için ek gelir kaynağı olan ek işler, doğru değerlendirildiği zaman oldukça faydalı olabiliyor ve iyi kazançlar elde etmenize yardımcı olabiliyor. Evde ek iş yapmak isteyen birisi bir çok kategoride ek iş yapabilir ve kazanç elde edebilir. Burada önemli olan sizin için en uygun ek işi bulup onu yapmaktır. Çünkü hiç kimse ben her işi çok iyi ve kusursuz yapabilirim deme becerisine sahip değildir. Ek iş yaparak para kazanmak için öncelikle hangi işi en iyi şekilde yapabileceğimize karar verip sonra iş araştırma evresine geçmek en doğru olanıdır.

Tüm bu önemli bilgileri sizlere sunduktan sonra, evde ek iş yapmak isteyenler için ek iş modellerini ve işlerin başvuru şartlarını listeleyerek beğeninize sunuyoruz. Listeden sizin için en uygun ek işi seçerek detayları öğrenebilir ve başvuru yapabilirsiniz.


Evde Paketleme İşleri

Paketleme işleri el emeği gerektiren, masrafsız ve herhangi bir sermaye gerektirmeyen işlerdir. Evde yapılabilecek ek işler arasında en çok bulunan ve tercih edilen ek iş modeli paketleme işleridir. Teknik olarak firmanın teslim ettiği ürünler, firmanın talep ettiği şekilde paketlenir ve tüm ürünlerin paketlenmesinin ardından iş teslim edilir. İşi teslim etmenizin ardından firmalar çalışma ücretinizi peşinen ödemektedir. Evde paketleme işi yaparak aylık 1000-1500 TL civarında gelir elde edilebilir. Paketleme işinde dikkat edilmesi gereken en önemli husus işlerin düzenli paketlenmesi ve zamanında yetişmesidir.


Davetiye ve Zarf Katlama işleri

Davetiye ve zarf katlama işleri nadir bulunan fakat kazancı çok iyi olan işlerdir. Özellikle yaz aylarında oldukça yoğun bir sektör olan davetiye sektörü işlerin yetişmemesi ile birlikte dışarıya fason işler vermektedir. İşler genellikle fazla adetli olur ve kazancı da oldukça iyidir. Davetiye ve zarf katlama işinde kışın çok büyük kazançlar elde etmek zor olsa da işlerin yoğun olduğu zamanlarda aylık 1500-1750 TL arasında para kazanmak mümkündür.


Part Time İşler

Genellikle öğrencilerin ve yarı zamanlı çalışma imkanı olan kişilerin tercih ettiği part time işler aylık ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz orta seviyede gelir elde etmenize imkan sağlar. Part time işlerde çalışarak hem para kazanabilir hemde sağlık güvencenizin devam etmesini sağlayabilirsiniz. Part time iş ilanları genellikle garsonluk, stand görevlisi veya broşür dağıtımı olarak verilmektedir. Eğer yarı zamanlı çalışma imkanına sahipseniz part time işler tam size göre olabilir.


İnternetten Para Kazanma

İnternetten para kazanmak akıllı telefonunuz veya bilgisayarınız ile yapabileceğiniz, sermaye gerektirmeyen, oldukça karlı bir iş modelidir. İnternetten para kazanmak için bir çok seçenek mevcuttur. Bir internet sitesinde editörlük yapabilir, anket doldurabilir, veya yaptığınız çeşitli takı veya hediyelik eşyaları satarak para kazanabilirsiniz. İnternet çağında yaşamanın bir avantajı olarak internette hem vakit geçirebilir hemde iyi gelirler elde edebilirsiniz. İnternnetten para kazanma seçenekleri >>


İşkur 2019 Ek İş İlanları

İş arayanların en çok başvuru yaptığı ve oldukça aktif bir şekilde çalışan Türkiye İş Kurumu (İşkur) ilanlarını takip ederek uygun ilanlara başvurabilir ve iş sahibi olabilirsiniz. İşkur aracılığı ile düzenli sabit bir işte çalışarak hem maaşınızı alabilir, hemde sigorta priminizi doldurabilirsiniz. Ayrıca işkur girişimcilik kursları ile kendi işinizi kurabilir ve hibe kredi avantajından faydalanabilirsiniz. İşkur iş ilanları >>


Yeni ek iş ilanları geldikçe sitemizde duyurular yapılacaktır. Yeni ek iş ilanlarından hemen haberdar olmak için sitemizin sol alt köşesinde bulunan butona tıklayarak abone olabilir ve facebook sayfamızı takip edebilirsiniz. Herkese bol kazançlar dileriz.

BAŞVUR

25 Comments on “Evde Ek İş Seçenekleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir