Evde Düğme Paketleme İşi 1400 TL Ek Gelir Fırsatı Sunuyor

105 yorum
10.430 kişi inceledi
Bu ek işi paylaşın şansınızı arttırın:

Evde düğme paketleme işi başvuru. Düğme paketleme işi veren firmalar. Düğme paketleme işinden aylık ne kadar kazanılır ?

Zorlaşan hayat şartları çalışan veya çalışmayan herkesi ek iş yapma mecburiyetinde bırakıyor. Evde ek iş yapmak isteyenler için kolay ve kazançlı bir ek iş modeli olan düğme paketleme işi ile ilgili detayları inceleyebilir ve hemen başvuru yaparak ek kazanç sağlayabilirsiniz.

Düğme paketleme işi nasıl yapılır ?

Düğme paketleme işi masrafsız, kolay ve hızlı yapılabilen bir ek iş modelidir. Firmadan teslim alınan ve karışık halde bulunan farklı boy ve renklerde ki düğmeler ayrılarak paketlenir. Ardından bu paketler sayılarak kutulara yerleştirilir ve firmaya teslim etmeye hazır hale getirilir. Düğme paketleme işi yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta küçük detaylar ile birbirinden farklı olan düğmelerin iyi seçilmesi ve birbirinden ayrılarak paketlenmesidir. Farklı renk ve boylarda ki düğmelerin ayrılması kolaydır fakat aynı boy ve birbirinden çok küçük desenlerle ayrılan düğmeleri tespit etmek biraz zor olacaktır. Düğmeler renk ve desenlerine göre ayrılmasının ardından sayılarak uygun ambalajlar ile paketlenir.

Düğme paketleme işinden aylık ne kadar kazanılır ?

Düğme paketleme işinde ek iş ilanları verilirken ücretler paket başı hesaplanır. Genellikle paketler 20’şerli yapılır ve paket başı ücret 0,50 kuruş civarındadır. Ancak düğme çeşidine göre fiyatlar daha da artabilmektedir. Satış fiyatı üzerinden hesaplanarak paket fiyat 1 TL olan düğmelerde mevcuttur. Bu fiyatlar baz alınarak standart bir iş yoğunluğu ile düğme paketleme işinden aylık 1400 TL civarında bir ek gelir elde etmeniz mümkündür.

Düğme paketleme işi veren firmalar

Düğme paketleme işi yapmak için ilk yapmanız gereken şey ek iş veren firmalar ile iletişime geçmek ve ek personel ihtiyacı olup olmadığını öğrenmektir. Düğme üretimi yapan atölyeler ve toptan düğme satan firmalar ile görüşerek personel ihtiyacı olanlar ile fiyat anlaşması yaparak hemen evinizden düğme paketleme işi yapmaya başlayabilirsiniz.

>>> Yeni ek iş ilanlarından hemen haberdar olmak için sitemizin sol alt köşesinde bulunan butona tıklayarak abone olmayı ve facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın. Ayrıca yaklaşan yeni yıl ile birlikte evde ek iş 2019 ilanlarını da sizlerle buluşturmaya devam edeceğimizi belirtmek isteriz. Bu iş için uygun olduğunuzu düşünüyorsanız aşağıda ki form aracılığı ile bildirebilirsiniz. Herkese bol kazançlar dileriz.

Bu ek işi paylaşın şansınızı arttırın:
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 18 Ekim 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Evde Düğme Paketleme İşi 1400 TL Ek Gelir Fırsatı Sunuyor (105 Yorum)

1 33 34 35
error: İçerikler telif hakkı ile korunmaktadır. İzin alınmadan kopyalanamaz !