Evde Dikiş İpliği Ayırma ve Paketleme İşi İle Kazanın

Evde dikiş ipliği ayrıma ve paketleme işi ile ilgili tüm bilgiler, nasıl yapılır ve ne kadar kazanılır ? sorularının cevaplarını inceleyebilir ve başvuru yapabilirsiniz.

Evde dikiş ipliği ayırma ve paketleme işi

Günlük boş zamanlarını değerlendirmek ve aynı zamanda para kazanmak isteyenler için ek iş fikirleri ve güncel ek iş ilanları oldukça önemlidir. Evde ek iş yaparak gelir elde etmenin bir çok yolu vardır ve kimisi zor ve çok kazançlı, kimisi ise kolay ve az kazançlı iş modelleridir. Dikiş ipliği ayrıma ve paketleme ise kolay bir ek iştir ve kazancı bir çok ek iş modeline göre oldukça iyidir. Gelelim en önemli soruya; Dikiş ipliği ayırma ve paketleme işi nasıl yapılır ? Firma ile fiyat ve adet bilgisi belirlendikten sonra teslim alınan farklı farklı renklerde ki iplikler, öncelikle renklerine göre ayrılarak sınıflandırılır. Daha sonra renk renk sınıflandırılan bu iplikler istenilen adetlerde (genellikle 10-12) ambalajlara yerleştirilerek paketleme işlemi yapılır. Oluşturulan paketler yine aynı renkte olan iplikler ile bir arada kolilere yerleştirilerek teslime hazır hale getirilir. Tüm ipliklere aynı işlemin yapılmasının ardından firma yetkilisi gelip evinizden hazır olan paketleri teslim alır ve paranızı ödeyerek yeni iş için tarih verir.

Dikiş ipliği ayırma ve paketleme işinden aylık ne kadar kazanılır ?

Dikiş ipliği paketleme işinde ücretler adet başı hesaplanır ve kolay bir iş olduğu için adet başı fiyatlar 0,25 – 0,35 kuruş arasında değişmektedir. Kabaca bir hesapla günde 0,25 kuruştan 200 adet iplik ayırıp paketlediğinizi varsayarsak (ortalama 4 saat sürer) günlük kazancınız 50 TL olur. Aylık bazda hesaplandığı zaman aylık net geliriniz 1500 TL ve üzeri olacaktır. Tabi aylık kazanacağınız tutar sizin performansınıza göre artacak veya azalabilecektir. Ayrıca iplik paketleme işinden arda kalan zamanlarda başka ek işler yaparak kazancınızı arttırabilirsiniz. (Diğer ek iş modellerini incelemek için TIKLAYIN)

Dikiş ipliği ayırma ve paketleme işi veren firmalar hangileridir ?

Dikiş ipliği paketleme işi yapabilmek için ilk yapmanız gereken, ek iş ilanlarını inceleyerek ek iş veren firmalar ile iletişime geçmektir. İletişime geçip ek personel ihtiyacı olan, dikiş ipliği üretim atölyeleri veya toptancıları ile hemen çalışmaya başlayabilir ve evinizden ek gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.

> Yeni ek iş ilanlarından hemen haberdar olmak için sitemizin sol alt köşesinde bulunan butona tıklayarak abone olmayı ve facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın. Ayrıca yaklaşan yeni yıl ile birlikte evde ek iş 2019 ilanlarını da sizlerle buluşturmaya devam edeceğimizi belirtmek isteriz. Bu iş için uygun olduğunuzu düşünüyorsanız aşağıda ki form aracılığı ile bildirebilirsiniz. Herkese bol kazançlar dileriz.

 

BAŞVUR

59 Comments on “Evde Dikiş İpliği Ayırma ve Paketleme İşi İle Kazanın”

  1. Muğla’da yaşıyorum evliyim iki çocuğum var işe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok memnun olurum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir