Merhaba. Güncel yeni iş bilgilerini paraveis.com sitesinden paylaşıyoruz. Güncel iş bilgilerini incelemek için lütfen alttaki logoya tıklayarak yeni adresimize ulaşın.
paraveis.com

Evde Çakmak Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak

58 yorum
6.088 kişi inceledi
Bu ek işi paylaşın şansınızı arttırın:

Evde çakmak paketleme işi nasıl yapılır? Çakmak paketleme işi yaparak ayda ne kadar para kazanılır? Çakmak paketleme işi veren firmalar hangileridir?

Çakmak paketleme işi nedir ? Nasıl yapılır ?

Çakmak paketleme işi, ek iş yaparak ev bütçesine katkıda bulunmak veya günlük harçlığını çıkarmak isteyenler için oldukça kolay ve hızlı yapılabilen bir iştir. Bir çok paketleme işine kıyasla daha kolay ve kazançlı olan çakmak paketleme işi, düzenli bir iş döngüsü sağlandığında sabit bir ek gelire dönüşmektedir. Paketleme işinin inceliklerini anlatacak olursak öncelikle oldukça kolay bir evde ek iş modeli olduğunu belirtmemiz gerekir. Firmanın teslim ettiği farklı renklerde ki çakmaklar, yerleştirilmesi gereken aparata aynı renkler aynı sıraya gelecek şekilde yerleştirilir. Yerleştirme işlemi yapılırken sadece renk uyumu değil tüm çakmakların aynı yöne doğru dizilmesi de önemlidir. 6’şarlı sıralar halinde ve her sıra aynı renkte olacak şekilde dizilen çakmaklar, daha sonra düzenli bir şekilde kutulara yerleştirilir ve teslime hazır hale getirilir. Çakmak paketleme işi sermaye gerektirmeyen, masrafsız ve kolay yapılabilen bir iştir. İş yapımında tek dikkat etmeniz gereken şey çakmakların aynı renkte olması ve aynı yöne bakmasıdır.

Evde çakmak paketleme işi ile ne kadar kazanılır ?

Çakmak paketleme işi el çabukluğu gerektiren bir iştir. Bu yüzden bu iş ile aylık kazanacağınız miktar tamamen iş yoğunluğuna ve el çabukluğunuza bağlıdır. Fazla üretim yapan ve paketleme işi veren bir firma ile çalışmanız ve ortalama bir hızda işleri yetiştirmeniz durumunda aylık 1500-1700 TL arası bir ek gelir sağlamanız mümkündür. Fakat bir ekip kurarak daha fazla iş yapmak ve kazancınızı arttırmak ta tamamen sizin elinizdedir.

Çakmak paketleme işi veren firmalar hangileridir ?

Çakmak paketleme işi yapmaya karar verdikten sonra ilk yapılması gereken şey ek iş veren firmalar ile iletişime geçmek ve uygun koşullara sahip işleri kabul etmektir. Çakmak paketleme işi için iletişime geçilmesi gereken firmalar çakmak üretimi yapan atölyeler veya çakmak satışı yapan toptancılardır. Çevrenizde bulunan üretici ve toptancı firmalar ile görüşerek tüm şartları konuşabilir ve ek iş yapmaya hemen başlayabilirsiniz.

Yeni ek iş ilanlarından hemen haberdar olmak için sol alt köşede bulunan butona tıklayarak sitemize ücretsiz abone olabilir, facebook sayfamızı beğenerek takip edebilirsiniz. Bu iş için uygunsanız aşağıda bulunan form aracılığı ile bildirebilirsiniz. Herkese bol kazançlar dileriz.

Bu ek işi paylaşın şansınızı arttırın:
Merhaba. Güncel yeni iş bilgilerini paraveis.com sitesinden paylaşıyoruz. Güncel iş bilgilerini incelemek için lütfen alttaki logoya tıklayarak yeni adresimize ulaşın.
paraveis.com
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 15 Ekim 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Evde Çakmak Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak (58 Yorum)

  1. Ankara keçiören de oturuyorum bende evde paketleme yapmak istiyorum dönerseniz sevinirim .

  2. Muğla’da yaşıyorum evliyim iki çocuğum var işe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok memnun olurum

1 17 18 19
error: İçerikler telif hakkı ile korunmaktadır. İzin alınmadan kopyalanamaz !