Evde Balon Paketleme İşi, Aylık 1700 TL Ek Gelir Getirebilir

167 yorum
15.817 kişi inceledi
Bu ek işi paylaşın şansınızı arttırın:

Evde ek iş yaparak gelir elde etmek isteyenler için, Evde balon paketleme işi nasıl yapılır? Balon paketleme işi yaparak ayda ne kadar kazanılır? Balon paketleme işi veren firmalar hangileridir?

Günümüzde bir çok insan ek iş yaparak gelirini sağlıyor veya ev ekonomisine katkıda bulunuyor. Evde ek iş yapmak için bir çok seçenek mevcut. Bunlardan bazıları zor ve çok kazançlı, bazıları kolay ama az kazançlı oluyor. Evde yapılabilecek ek işlerden bir tanesi de balon paketleme işi. Balon paketleme işi el becerisi gerektirmeyen, dikkatli ve özenli yapılması gereken ve kazançlı bir evde ek iş modelidir. Ek iş fikirleri değerlendirilirken kendinize uygun ek işi bularak başvurmak sizin için en iyi karar olacaktır. Eğer evde balon paketleme işinin sizin için uygun olduğunu düşünüyorsanız, iş detaylarına geçebiliriz.

Evde balon paketleme işi nasıl yapılır ?

Evde balon paketleme işi yapmak için hızlı bir çalışma ve dikkat gerekmektedir. Firmanın size verdiği karışık renk ve şekillerde olan balonlar ayrılarak uygun ambalajlara uygun sayılarda yerleştirilir ve paketleme işlemi bitmiş olur. Paketlenen bu balonlar daha sonra kolilere koyularak firma görevlisine teslim edilir. İşte hepsi bu kadar. Evde balon paketleme işi hemen hemen herkes için uygundur ve en çok tercih edilen ek iş modellerinden bir tanesidir.

Balon paketleme işi ile aylık ne kadar kazanılabilir ?

Balon paketleme işi herhangi bir sermaye gerektirmeyen, masrafsız ve sadece el emeği gerektiren bir iştir. Bu sebeple kazanç oranı yüksek bir ek iş modelidir. Çünkü yaptığınız işlerde herhangi bir gideriniz olmaz ve kazandığınız tüm para el emeğiniz olarak size kalacaktır. Balon paketleme işi ile aylık kazanacağınız miktar tamamen sizin performansınıza bağlıdır. Ancak ortalama bir hesaplama yapacak olursak balon paketleme işi yapanların aylık 1600-1700 TL aralığında bir ek gelir elde ettiği görülmektedir.

Eve balon paketleme işi veren firmalar hangileridir ?

Balon paketleme işi yapmak için öncelikle ek iş veren firmalar ile iletişime geçerek ek personel ihtiyacı olup olmadığını öğrenmek gerekir. İlk iş olarak çevrenizde bulunan balon üretimi yapan firmalar ve toptan balon satan toptancılar ile iletişime geçin. Ek personel ihtiyacı olan firmalar ile fiyat anlaşması yapmanızın ardından hemen balon paketleme işine başlayabilirsiniz.

Yeni ek iş bilgilerinden hemen haberdar olmak için sol alt köşede bulunan bildirim butonu ile sitemize abone olmayı ve facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın. Bu iş için uygun olduğunuzu düşünüyorsanız bu yazıyı facebook hesabınızdan paylaşıp, altta bulunan form aracılığı ile ilgilendiğinizi bildirebilirsiniz.

 

Bu ek işi paylaşın şansınızı arttırın:
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 4 Ekim 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Evde Balon Paketleme İşi, Aylık 1700 TL Ek Gelir Getirebilir (167 Yorum)

1 52 53 54
error: İçerikler telif hakkı ile korunmaktadır. İzin alınmadan kopyalanamaz !