Evde Ataç Paketleme İşi Aylık 1800 TL Net Gelir Sağlıyor

100 yorum
8.601 kişi inceledi
Bu ek işi paylaşın şansınızı arttırın:

Evde ataç paketleme işi aylık 1800 TL net gelir imkanı sunuyor. Evde ataç paketleme işi nasıl yapılır? Ataç paketleme işi veren firmalar hangileridir? Ataç paketleme işi ile ilgili tüm bilgileri inceleyebilir ve ek iş başvurusu yapabilirsiniz.

Ataç paketleme işi nedir? Nasıl yapılır?

İlkokul yıllarında tanıştığımız ataçların gerçek adı ”Ataş” olsa da halk arasında ataç olarak bilinir ve telaffuz edilir. Ataçlar sayfaları veya kağıtları bir arada tutabilmek için kullanılan bir kırtasiye malzemesidir. Okulda, ofiste büroda ve daha bir çok yerde karşılaştığımız renk renk ve farklı büyüklüklerde ataçlar bir ek gelir kapısı olabilir. Ataç paketleme işi oldukça kolay, el becerisi gerektirmeyen ve masrafsız bir evde ek iş modelidir. Firmadan teslim alınan ataçlar sayılarak uygun kutulara yerleştirilir ve kolilenerek firmaya teslim edilir. Ataçların teslim edilmesinin ardından firma paketleme ücretini peşinen öder ve yeni iş için sizinle tekrar iletişime geçeceğini bildirir. Ataç paketleme işi yapılırken tek dikkat edilmesi gereken ataçların doğru sayılması ve tam istenen adetlerde paketlenmesidir. Eksik veya fazla paketlenen ataçlar hem işveren hemde sizin için sorun teşkil edecektir. Bu sebeple el becerisi gerektirmeyen ataç paketleme işi dikkat gerektiren bir iştir.

Ataç paketleme işi ile aylık ne kadar gelir elde edilir ?

Ataç paketleme işinde ücret adet başı hesaplanmaktadır. Fakat hesaplamalar ataç bazında değil genelllikle kutu bazında yapılır. Örneğin 50’şerli paketlenen ataçlar kutu başı ücret 1 TL iken 100’erli paketlenen kutular 2-2,5 TL arasında değişmektedir. Bu fiyatları baz alarak günde ortalama 50-60 paket ataç paketlenirse aylık 1500-1800 TL arası bir gelir elde etmek mümkündür. Okulların açıldığı aylarda gelirler talebin fazla olması sebebiyle daha da artabilmektedir.

Ataç paketleme işi veren firmalar hangileridir ?

Ataç paketleme işi yapabilmek için öncelikle ek iş veren firmalar belirlenerek iletişime geçilmelidir. Bu firmalar genellikle bu sektörde hizmet veren kırtasiye malzemeleri üreten firmalar ve kırtasiye malzemeleri satan toptancılar olabilir. Söz konusu firmaları tespit ederek iletişime geçebilir ve ek personel ihtiyacı olan firmalar ile hemen çalışmaya başlayabilirsiniz.

Yeni ek iş ilanlarından hemen haberdar olmak için sitemizin sol alt köşesinde bulunan butona tıklayarak abone olmayı ve facebook sayfamızı takip etmeyi unutmayın. Herkese bol kazançlar dileriz.

 

Bu ek işi paylaşın şansınızı arttırın:
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 9 Ekim 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Evde Ataç Paketleme İşi Aylık 1800 TL Net Gelir Sağlıyor (100 Yorum)

  1. Merhaba, Evde Ataç Paketleme işi yapmak istiyorum. (2 kişiyiz) – Beylikdüzü / İstanbul

1 31 32 33
error: İçerikler telif hakkı ile korunmaktadır. İzin alınmadan kopyalanamaz !