Merhaba. Güncel yeni iş bilgilerini paraveis.com sitesinden paylaşıyoruz. Güncel iş bilgilerini incelemek için lütfen alttaki logoya tıklayarak yeni adresimize ulaşın.
paraveis.com

Evde Anahtarlık Paketleme İşi Sabit Gelir Sağlıyor

91 yorum
1.925 kişi inceledi
Bu ek işi paylaşın şansınızı arttırın:

Evde anahtarlık paketleme işi nasıl yapılır ? Anahtarlık paketleme işi veren firmalar hangileridir ? Anahtarlık paketleme işinden aylık ne kadar kazanılır ?

Ev, dükkan, iş yeri veya bir çok yerin anahtarlarını kaybetmemek için anahtarlık kullanıyoruz. Herkesin kullandığı ve renk renk, çeşit çeşit anahtarlıklar, anahtarlık paketleme işi yapan binlerce kişiye ek kazanç sağlıyor. Bir çok evde yapılabilecek ek iş gibi anahtarlık paketleme işi de, kolay ve kazançlı bir ek iş modelidir. Firmadan paketlenmek üzere teslim alınan anahtarlıklar modellerine ve ambalajlarına göre ayrılarak, uygun ambalajlar ile paketlenerek satışa sunulmaktadır. Anahtarlık paketleme işi oldukça kolay ve hızlı yapılabilen bir ek iştir. Öncelikle paketlenecek anahtarlıklar herhangi bir defosunun olup olmadığını ayırt etmek için kontrol edilir. Defolu ürünler ayrılıp firmaya geri gönderilmek üzere bir kutuya koyulur. Sağlam ve satışa hazır olan anahtarlıklar ise uygun ambalajlara yerleştirilerek paketlenir. Ardından bu paketler kolilere yerleştirilerek firmaya teslim edilir.

Anahtarlık paketleme işinden aylık kazanç ne kadar olur ?

Anahtarlık paketleme işi kolay ve hızlı yapılmasının yanında, kazanç bir iştir. Evde ek iş olarak yapacağınız anahtarlık paketleme işi yapanların aylık 1200 TL’ye kadar kazanç sağlayabildikleri bilinmektedir. Ancak yüksek satış potansiyeli olan firmalar ile çalışmanız durumunda kazancınız iş durumuna göre artış gösterecektir. Anahtarlık paketleme işinde gelirler mevsimsel olarak artış veya azalma göstermez. Yani her ay sabit bir ek gelire sahip olabilirsiniz.

Anahtarlık paketleme işi veren firmalar

Evde ek iş yapmanın ilk kuralı olan ek iş ilanları takibi ve ek iş veren firmalar ile iletişim halinde olmak anahtarlık paketleme işinde de geçerlidir. Anahtarlık paketleme işi yapmak için çevrenizde bulunan üretim atölyeleri veya toptan satış yapan firmalar ile iletişime geçerek ek personel ihtiyacı olup olmadığı konusunda görüşebilir, ek personel ihtiyacı olan firmalar ile hemen çalışmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca sitemizi düzenli olarak takip ederek yeni iş bilgilerinden hemen haberdar olabilir ve iş fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

Bu işi yapabilirim diyorsanız aşağıdaki form ile bildirebilirsiniz. Yeni iş ilanlarından hemen haberdar olmak için sitemizin sol alt köşesinde bulunan butona tıklayarak abone olabilir ve yeni iş fırsatlarını herkesten önce değerlendirebilirsiniz.

 

 

Bu ek işi paylaşın şansınızı arttırın:
Merhaba. Güncel yeni iş bilgilerini paraveis.com sitesinden paylaşıyoruz. Güncel iş bilgilerini incelemek için lütfen alttaki logoya tıklayarak yeni adresimize ulaşın.
paraveis.com
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 29 Kasım 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Evde Anahtarlık Paketleme İşi Sabit Gelir Sağlıyor (91 Yorum)

  1. Ev hanımıyım paketleme işi yapmak istiyorum
    Kağıthane Gültepe de oturuyorum
    Bana ulaşır mısınız

1 29 30 31
error: İçerikler telif hakkı ile korunmaktadır. İzin alınmadan kopyalanamaz !