Eskişehir Ek İş İlanları, Evde Ek İş 2019

Eskişehir ek iş ilanları 2019, evde ek iş. Eskişehir ek iş veren firmalar hangileri ? sorularının cevaplarını sizler için derledik.

Eskişehir kültürel mirasları, hoş ve küçük bir şehir olması ve öğrencilerin oldukça fazla olduğu bir şehrimizdir. Öğrenciler, ev hanımları ve boş zamanını değerlendirmek isteyen emekliler için evde ek iş yapmak oldukça kazançlı bir aktivite olabilmektedir. Ancak ek iş yaparak para kazanmak için öncelikle işlerin detaylarını incelemeli ve inceliklerini öğrenmelisiniz. Aksi taktirde evde ek iş yapmak görüldüğü kadar kolay ve kazançlı olmayacaktır. Ek kazanç elde etmek isteyenler için öncelikle Eskişehir’de evde yapılabilecek ek işleri bir kaç ana başlık altında inceleyelim.

Eskişehir evde paketleme işleri

En yaygın bulunan ve yapılan evde ek iş modeli paketleme işleridir. Yüklü siparişleri yetiştiremeyen firmalar dışarıya fason iş vererek işlerin zamanında yetişmesini ve siparişlerin sorunsuz teslim edilmesini hedeflerler. Paketleme işleri sabun, kalem, kına, şeker, boncuk ve daha yüzlerce çeşit ürün ile yapılabilir ve ekstra bir el becerisi gerektirmeyen, oldukça kazançlı bir iş modelidir. Firma tarafından teslim edilen ürünleri tarif edildiği şekilde paketleyerek kolilere yerleştirmeniz ve firmaya teslim etmeniz gerekmektedir. İşi teslim etmenizin ardından ücretiniz peşin ödenir ve hazırda yeni iş var ise yeniden paketleme işlemi yapmanız istenir. Paketleme işleri ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve iş ilanlarını incelemek için tıklayın.

Part time işler

Eskişehir öğrencilerin yoğunlukla yaşadığı bir şehir konumunda olduğu için part time işler oldukça fazladır. Eskişehir part time iş ilanları ve firma duyurularını takip ederek, çeşitli firmalarda part time olarak stand görevlisi olabilir, garsonluk yapabilir, broşür ve dergi dağıtabilir veya anketörlük yapabilirsiniz. Part time işler ile çok yüksek gelirler elde edemeseniz bile ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ve maddi zorluklar çekmezsiniz.

Takı malzemeleri yapıp satmak

İyi bir el beceriniz var ise bu el becerinizi kazanca dönüştürebilir ve oldukça iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Takı malzemeleri yapmak için küçük bir sermayeye ihtiyaç duyacaksınız ancak farklı ve güzel takılar ortaya çıkartıp satarsanız sermayenizi kat kat arttırabilirsiniz. Takı yapıp satmak el becerisinin yanında iyi bir tasarım zevki de gerektirir. Yaptığınız takı veya hediyelik eşyalar mutlaka diğerlerinden farklı model ve desenlerde olmalı, dikkat çekmelidir. Çünkü alışılagelmiş takı ve hediyelik malzemeler insanların dikkatini çekmez ve bu ürünleri satın almazlar. Yaptığınız ürünleri işlek bir yerde veya internette satarak kazanç elde edebilirsiniz.

Eskişehir evde ek iş ilanları ile ilgili tüm güncellemeler sitemizde yayınlanmaya devam edecektir. Ek işler ile ilgili bilgilerden hemen haberdar olmak için sitemizin sol alt köşesinde bulunan butona tıklayarak abone olabilir veya facebook sayfamızı beğenebilirsiniz.

 

BAŞVUR

5 Comments on “Eskişehir Ek İş İlanları, Evde Ek İş 2019”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir