Merhaba. Güncel yeni iş bilgilerini paraveis.com sitesinden paylaşıyoruz. Güncel iş bilgilerini incelemek için lütfen alttaki logoya tıklayarak yeni adresimize ulaşın.
paraveis.com

Evde Karanfil Paketleme İşi Yaparak Para Kazanabilirsiniz

44 yorum
2.149 kişi inceledi
Bu ek işi paylaşın şansınızı arttırın:

Evde karanfil paketleme işi nasıl yapılır ? Karanfil paketleme işi veren firmalar hangileridir ? Karanfil paketleme işi aylık ne kadar kazandırır ?

Evde ek iş yaparak para kazanmak ve ev bütçesine katkıda bulunmak isteyenlerin en çok tercih ettiği işlerin başında karanfil paketleme işi geliyor. Karanfiller öncelikle çeşitli işlemlerden geçerek kurutulur ve satışa hazır hale getirilir. Ardından kurutulmuş karanfilin raflarda yerini alabilmesi için paketlenmesi gerekmektedir. Bir çok firma paketleme işlemi için tam zamanlı personel çalıştırmak yerine evlere ek iş vererek çalışan maliyetini azaltmayı planlamaktadır. Bu düşünce ile kurutulmuş ve paketlenmesi gereken karanfilleri gerekli malzemeler ile birlikte ek iş yapan kişilere vererek paketleme işlemi yaptırmaktadır.

Karanfil paketleme işi kolay ve herkesin yapabileceği bir iş modelidir. Firma size iş bitiminde geri olmak üzere bir adet hassas terazi ve ambalajlama makinesi verir. Paketlenecek karanfiller öncelikle içlerinde bozuk, çürük ürün var mı diye kontrol edilir. Yapılan kontrolün ardından sağlam karanfiller firmanın istediği gramlarda tartılarak ambalajlanır ve ambalajlama makinesi ile ağzı mühürlenerek paketleme işlemi bitirilir. Daha sonra tüm paketler kolilere yerleştirilerek firma görevlisine teslim edilir. Ürünleri teslim alan görevli yeni iş getirdi ise paketleme işlemine devam edilir.

Karanfil paketleme işi kolay ve hızlı yapılabilen bir iş olmasının yanında kazançlı ve avantajlı bir iş modelidir. Karanfil paketleme işinden aylık 1400-1500 TL arası para kazanmak mümkündür. İşlerin daha yoğun olduğu dönemlerde veya yoğun satış potansiyeline sahip firmalar ile çalışıldığı zaman aylık gelirler 1700 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Ayrıca ek iş veren firmalar ile görüşerek daha fazla ek iş yapmanız halinde kazancınız katlanarak artacaktır. Ama yok kendimi fazla yormayayım derseniz bile ev bütçesine katkıda bulunabilecek kadar para kazanmanız mümkündür.

Karanfil paketleme işi veren firmalar

Karanfil paketleme işini yapabileceğinizi düşünüyorsanız, bitkisel ürün satışı yapan firmaların veya büyük aktarların ek iş ilanlarını inceleyebilirsiniz. Firmaların ek iş ilanları genellikle bölgeye göre değişiklik göstermektedir ve uzak bölgelere iş gönderilmemektedir. Bu sebeple bulunduğunuz bölgeye yakın firmalar ile iletişime geçerek ek iş aramanız yararınıza olacaktır.

Bu iş için uygun olduğunuzu düşünüyorsanız aşağıda ki form aracılığı ile bildirebilirsiniz. Yeni ek iş bilgilerinden hemen haberdar olmak için sol alt köşede bulunan butona tıklayarak ücretsiz abone olmayı unutmayın. Herkese bol kazançlar dileriz.

Bu ek işi paylaşın şansınızı arttırın:
Merhaba. Güncel yeni iş bilgilerini paraveis.com sitesinden paylaşıyoruz. Güncel iş bilgilerini incelemek için lütfen alttaki logoya tıklayarak yeni adresimize ulaşın.
paraveis.com
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 28 Kasım 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Evde Karanfil Paketleme İşi Yaparak Para Kazanabilirsiniz (44 Yorum)

  1. Muğla’da yaşıyorum evliyim iki çocuğum var işe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok memnun

1 13 14 15
error: İçerikler telif hakkı ile korunmaktadır. İzin alınmadan kopyalanamaz !