Carvel Kids Bayilik Başvuru Şartları 2018

yorumsuz
207 kişi inceledi
Bu ek işi paylaşın şansınızı arttırın:

Tüm Türkiye genelinde bayilikler veren çocuk ve bebek giyim mağazası Carvel Kids’e bayilik başvurusu yapmak için gerekli şartlar nelerdir ? Bayilik başvurusu için neler gerekir sorularını cevaplıyoruz.

Türkiye’de çocuk ve bebek giyimi sektöründe hizmet veren Carvel Kids firmasına bayi olmak için, firmanın belirlediği bazı şartların yerine getirilmesi gerekiyor. Belirlenen şartlardan ilki 120 bin tl değerinde yatırım yapılmasıdır. Fakat yapılan bu yatırım franchise bedeli veya isim hakkı değildir. Başlangıçta yapacağınız 120 bin tl’lik yatırımın 40 bin tl’si mağaza dekorasyonu ve düzenlemesi için kullanılır. Kalan 80 bin tl ise, açılıştan hemen önce mağazanıza 80 bin tl’lik ürün gönderilmesi için kullanılmaktadır. Mağaza için kiralanan mülk en az 70 metrekare, en fazla 500 metrekare olmalıdır. Açılacak mağazanın, işlek bir cadde üzerinde, doğum bölümü olan bir hastane yakınında, bir okul bölgesinde veya bir avm’de olması gerekmektedir.

Tüm bu şartları karşılayabilecek girişimciler, Carvel Kids bayilik başvurusunda bulunabilir ve kendi işinin sahibi olabilir.

Carvel Kids bayilik başvuru süreci ve kar marjı bilgileri için ”Carvel Kids Bayilik Sistemi yazımızı okuyabilirsiniz.

Bu ek işi paylaşın şansınızı arttırın:
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 19 Nisan 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın

error: İçerikler telif hakkı ile korunmaktadır. İzin alınmadan kopyalanamaz !