Bursa Ek İş Fırsatları, Evde Ek İş

Bursa ek iş ilanları,Bursa evde ek iş 2019, Bursa evde yapılabilecek ek işler ve Bursa ek iş veren firmalar ile ilgili bilgileri sizler için derledik.

Bursa ek iş ilanları

Bursa’da yaşayan ve evde ek iş yapmak isteyenler için bir çok ek iş ilanı ve ek iş seçeneği mevcuttur. İşlerinin yetiştiremeyen ve ek personel ihtiyacı olan firmalar belirli zamanlarda ek iş ilanı vererek ek personel temin etmekte ve bu durum da ek iş arayanlar için iyi bir fırsat olmaktadır. Ek iş ilanları genellikle paketleme türünde olmakta ve belirlenen zamanda teslim etme şartı bulunmaktadır. Evde ek iş yaparak ek kazanç elde etmek istiyorsanız ek iş ilanlarını mutlaka düzenli olarak takip etmeli ve başvurmalısınız. Verilen ek iş ilanlarını inceleyip sizin için en uygun ek iş seçeneğini tespit ettikten sonra hemen başvuru yaparak evinizden ek gelir elde etmeye başlayabilirsiniz. Bursa’da yapılabilecek ek işler ve ek iş ilanlarını inceleyelim.

Bursa evde yapılabilecek ek işler

Bursa ilimiz nüfus olarak çok kalabalık olmasa da ek iş çeşitlerinin en bol olduğu illerden bir tanesidir. Yoğunluğa göre oldukça fazla olan ek iş seçenekleri talep fazla olduğu için hemen tükenmektedir. Evde ek iş yapabilmek için öncelikle ek iş seçeneklerini inceleyerek kendinize en uygun ek işi belirlemeli ve hemen başvurunuzu yapmalısınız. Ek işe çok ihtiyacınız olsa da sadece yapabileceğiniz ek işleri seçmeniz hem sizin için hemde işveren firma için iyi olacaktır. Çünkü başarısızlıkla sonuçlanan işler hem size iş kaybettirir, hemde işverene müşteri kaybettirir. Bu durumda her iki taraf için zarara sebep olacaktır. Bursa’da ek iş yapmak isteyenler için ek iş seçeneklerini inceleyelim.

Davetiye ve buroşür katlama işi: Özellikle düğünlerin çok olduğu yaz mevsiminde çok fazla ek personele ihtiyaç duyan davetiye ajansları ve matbaalar bir çok aile için iyi bir kazanç kapısı olabilmektedir. Zamanında yetişmesi gereken davetiyelerin katlama ve zarflama işi yetişmeyeceği durumlarda dışarıya verilir ve işin zamanında teslim edilmesi sağlanır. Davetiye işinin yanında tanıtıcı broşür katlama işi de oldukça iyi ek kazanç imkanı sağlamaktadır.

Evde paketleme işleri: Evde yapılabilecek ek işlerden en yaygın olanı evde paketleme işleridir. Firmadan teslim aldığınız malzemeleri uygun ambalajlara yerleştirerek paketleyip firmaya teslim etmeniz il iş tamamlanmış olur. İşi tamamlamanızın ardından hemen paketleme ücreti tarafınıza ödenir. Paketleme işleri genellikle sabun, mum, hediyelik eşya, kalem, çorap gibi malzemeler cinsinden bulunabilmektedir. Fakat saydıklarımızın haricinde de onlarca paketlenecek malzeme bulunabilmektedir. Paketlenecek malzemenin cinsi firmanın hizmet verdiği sektöre göre değişiklik göstermektedir.

Evde takı ve tesbih yapma: Kadınların vazgeçilmesi takılar ve bir çok erkeğin elinden hiç düşmeyen tesbihler sizin için bir ek gelir kaynağı olabilir. Takı ve tesbih üretimi yapan atölyeler ve satış yapan toptancılar işlerin yetişmediği zamanlarda ek iş vererek işlerin zamanında yetişmesini sağlarlar. Bulunduğunuz çevrede bu sektörde hizmet veren firmalar ile iletişime geçerek takı ve tesbih yapma veya paketleme işlerine başlayabilirsiniz.

Part-time iş yapmak: Part-time işler genellikle öğrencilerin ve yarı zamanlı çalışma fırsatı olanların günlük harçlıklarını çıkartmak için tercih ettiği iş modelidir. Bir çok öğrenci ve boş zamanlarını değerlendirmek isteyen kişiler part-time işlerde çalışarak gelir elde edebilir. Boş zamanlarınızı değerlendirmek ve günlük harçlığınızı çıkartabilmek için Bursa part time iş ilanları sizin için iyi bir kazanç kaynağı olabilir.

Bursa ek iş veren firmalar

Bursa bölgesinde bir çok sektörde düzenli olarak evlere ek iş veren firma bulunmaktadır. Düzenli olarak ek iş veren firmaların yanı sıra işlerini yetiştirmek için destek personeli arayan firmalar da bir hayli fazladır. Ek iş yapmak için öncelikle hangi sektörde faaliyet göstereceğinizi belirlemeli ve o sektörde ek iş veren firmalar ile iletişime geçmelisiniz. Firma ile görüşmenizin ardından anlaşma sağlamanız durumunda hemen evinizden ek iş yapmaya başlayabilirsiniz.

Bursa ek iş ilanları ile ilgili yeni ilanlar ve bilgiler geldikçe sitemizde güncellenecektir. Yeni ek iş ilanlarından hemen haberdar olmak için sitemizin sol alt köşesinde bulunan butona tıklayarak abone olmayı ve facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın. Bursa’da ek iş yapmak istiyorsanız aşağıda bulunan form ile bildirebilirsiniz. Sitemizde bulunan tüm ek iş ilanlarını BURAYA tıklayarak inceleyebilirsiniz. Herkese bol kazançlar dileriz.

BAŞVUR

5 Comments on “Bursa Ek İş Fırsatları, Evde Ek İş”

  1. Merhaba Bursa/Nilüfer’de oturuyorum.daha önce evde ek iş yapmışlığım var.elim yatkındır her türlü işi yaparım.paketleme işi yapabilirim lütfen geri dönermisiniz çokk ihtiyacım var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir