Broşür Katlama İşi Aylık 1750 TL Ek Gelir Fırsatı Sunuyor

57 yorum
2.683 kişi inceledi
Bu ek işi paylaşın şansınızı arttırın:

Broşür katlama işi nasıl yapılır ? Broşür katlama işi veren firmalar hangileridir ? Broşür katlama işinden aylık ne kadar kazanılır ?

Broşür katlama işi nedir ? Nasıl yapılır ?

Broşürler günümüzde günlük hayatın hemen her bölümünde karşımıza çıkan bilgilendirici materyallerdir. Bir AVM’de dağıtılan, binanızın kapısına bırakılan veya arabanızın camına sıkıştırılan broşürler sizin için bir ek kazanç fırsatı haline gelebilir. Nasıl mı ? Tabi ki o broşürlerin hazırlanışında yer alarak. Yani broşür katlama işi yaparak. Evde yapılabilecek ek işler içinde en çok tercih edilen ek iş modellerinden bir tanesi olan broşür katlama işi kolay ve hızlı yapılabilen bir iştir. Firmadan alınan tek sayfa halinde ki broşürler, broşür yapısına göre ikiye, üçe veya dörde katlanarak lastiklenir. Lastiklenen bu broşürler firmanın daha önceden verdiği kolilere yerleştirilerek teslime hazır hale getirilir. Broşür katlama işinde dikkat edilmesi gereken en önemli husus broşürlerin doğru ve tam işaretli yerlerinden katlanmasıdır. Broşürleri ters katlamak veya katlama işaretlerine dikkat etmemek işverene zarar ettirir ve bu durumda sizin bir daha iş almanız da imkansız hale gelir. Bunların haricinde broşür katlama işi ekstra el becerisi gerektiren bir iş değildir ve eli hızlı olan herkes kolaylıkla evde ek iş yapabilir.

Broşür katlama işinden aylık ne kadar kazanılabilir ?

Broşür katlama işi, yapımı kolay olduğu ve kısa sürede yapılabildiği için ücret hesaplaması fazla adetlerde yapılır. Genellikle fiyat hesaplamaları 1000 adet üzerinden yapılır ve fiyat bu adet üzerinden belirlenir. Bir çok firma 1000 adet broşür katlama işi için 100 TL vermektedir. Ancak katlanacak broşürün çeşidine göre bu tutar artabilmekte bazen 150 TL’yi bulabilmektedir. Yani ortalama bir hesap yapacak olursak bin broşür için 100 TL alır ve işi iki günde bitirirseniz aylık 1500 TL ek gelir elde etmiş olacaksınız. İşi daha kısa sürede bitirip daha fazla iş yapmanız durumunda ise aylık kazancınız rahatlıkla 2000 TL’yi geçecektir. İşlerin yoğun olduğu zamanlarda kendinize bir ekip kurarak çalışmanız hem kazancınızı arttıracak, hemde işverenin sürekli sizi tercih etmesine sebep olacaktır.

Broşür katlama işi veren firmalar hangileridir ?

Evinizde broşür katlama işi yapmak için matbaa ve ajansların ek iş ilanlarını inceleyerek uygun işlere başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca çevrenizde bulunan matbaalar ile görüşerek ek personel ihtiyacı olup olmadığı konusunda bilgi alabilir ve personel ihtiyacı olan firmalar ile çalışmaya başlayabilirsiniz.

Yeni ek iş ilanlarından hemen haberdar olmak için sitemizin sol alt köşesinde bulunan butona tıklayarak abone olabilie ve facebook sayfamızı beğenebilirsiniz. Bu iş için uygun olduğunuzu düşünüyorsanız aşağıdaki form aracılığı ile bildirebilirsiniz. Herkese bol kazançlar.

Bu ek işi paylaşın şansınızı arttırın:
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 26 Ekim 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Broşür Katlama İşi Aylık 1750 TL Ek Gelir Fırsatı Sunuyor (57 Yorum)

  1. […] Evde broşür katlama işleri paketleme işleri kadar yoğun olmasa da en çok tercih edilen işler arasındadır. Matbaalar veya ajanslar belirli zamanlarda yetişmeyen siparişleri fason olarak yaptırmakta ve işlerin sekteye uğramasını engellemeyi planlamaktadır. Bu durum binlerce kişiye ek iş fırsatı sağlayarak para kazanmasına vesile olmaktadır. Broşür katlama işi kolay ancak dikkat gerektiren bir iştir. Broşürlerin tam belirtilen yerden düzgün olarak, yırtılmadan katlanması ve paketlenmesi gerekmektedir. Bu hususlar haricinde ekstra bir el becerisi gerektirmez ve herkes tarafından yapılabilir. Broşür katlama işi ile ilgili daha detaylı bilgi için TIKLAYIN […]

  2. Merhaba gaziosmanpaşada yaşıyorum broşür katlama veya paketleme yapmak istiyorum.aracım var alıp teslim de yapabilirim.

1 17 18 19
error: İçerikler telif hakkı ile korunmaktadır. İzin alınmadan kopyalanamaz !