Bayilik Veren Firmalar 2018 : Dastini Bebe Market Bayilik

yorumsuz
81 kişi inceledi
Bu ek işi paylaşın şansınızı arttırın:

Bayilik veren firmalar kategorisinde, bebek giyimi ürünleri satan Dastini Bebe Market firması bayilik sistemi ile kendi işinizi kurabilme imkanı sağlamaktadır.

2004 yılında İstanbul Sahrayıcedid’de açılan ilk mağaza ile yolculuğuna başlayan Dastini bugün 32 farklı ilde 47 mağaza 55 çalışan ile bebek sektörünün öncü kuruluşu olmayı başarmıştır ve mağaza sayısını arttırmak için bayilikler vermeye devam etmektedir. Dastini bebek mamasından bebek arabasına oyuncak çeşidinden tekstile kadar 15.000 farklı ürün çeşidiyle 2004 yılından itibaren anne ve babalara bebeklerinin ihtiyaçlarını tek bir çatı altından karşılama kolaylığı sunmaktadır.
Franchise sistemiyle büyümeye devam eden Dastini cazip bayilik şartlarıyla özellikle anne ve baba olan yatırımcıların ilgi odağı olmayı başarmıştır..Dastini Bebe Market bayilerine sağladığı stoksuz çalışma rahatlığı,tüm dünya markası bebek ürünlerini tek bir çatı altından karşılama kolaylığı,reklam desteği,otomasyon desteği gibi birçok konuda kolaylıklar sağlamaktadır.Özellikle anne ve baba olan yatırımcıların ilgisini çeken Dastini risksiz bir sektörde orta ölçekli bir yatırım miktarıyla ticaret yapmak isteyenlerin tercihlerinin başında gelmektedir.Tüm ülke sınırlarında mağazalaşmayı hedefleyen Dastini kalitesi ispatlanmış bebek ürünlerini en uygun koşullarda tüketicisi ile buluşturmayı hedeflemektedir.

Dastini bebek market kar oranları nedir ?

Dastini bebek market bayiliği karlı mı ? sorusunun cevabını ise firmanın bizzat kendisi veriyor. Türkiye genelinde onlarca mağazası bulunan Dastini Bebek Market bayilerine sunduğu yüksek kar marjı ile çok tercih edilen bayilik sistemlerinden bir tanesidir. Ürün çeşitlerine göre değişim gösteren kar marjı, %30 ila %100 arasında değişmektedir. (Metal Gruplar::%40 Tekstil %100)

Dastini bebek market bayilik şartlarını öğrenmek ve firma ile iletişime geçmek için ” Dastini bebek market bayilik şartları nelerdir ? ” yazımızı okuyabilirsiniz.

Bu ek işi paylaşın şansınızı arttırın:
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 16 Nisan 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın

error: İçerikler telif hakkı ile korunmaktadır. İzin alınmadan kopyalanamaz !