Bayilik Veren Firmalar 2018: Baydöner Bayilik Sistemi

yorumsuz
77 kişi inceledi
Bu ek işi paylaşın şansınızı arttırın:

Fast food sektöründe bayilik veren firmalardan bir tanesi olan Baydöner bayilik sistemi nedir, nasıl Baydöner bayisi olunur ? Baydöner bayisi olmak iyi kazandırır mı ? sorularının cevaplarını sizler için araştırdık.

2006 yılında kurulan ve Türkiye’nin lider fast food zincirlerinden biri olan Baydöner, tüm Türkiye genelinde bayilikler vererek kendi işinizi kurma imkanı veriyor. İzmir’de kurulan ve şuan Türkiye’nin bir çok bölgesinde hizmet veren Baydöner, büyük fast food markaları ile girdiği rekabetten de başarı ile çıkmış ve varlığını günümüze kadar sürdürmeyi başarmıştır. Baydöner tavuk ve et döner seçeneklerinin yanında iskender menüsü ve lezzeti ile de oldukça bilinen bir markadır. Eğer bir fast food bayisi olmayı düşünüyorsanız Baydöner bayilik sistemi tam size göre bir iş modeli olabilir.

Baydöner bayilik sistemi nedir ?

2006 yılında İzmir’de kurulan Baydöner, Türkiye’nin bir çok bölgesinde bayi barındırmaktadır. Uygun bir mekan ve bayilik için gerekli şartları sağladığınız anda Baydöner bayilik sistemine başvurabilir, uygun görülmesi halinde Baydöner bayisi olabilirsiniz. Bayilik başvurusu yaptınız ve başvurunuz kabul edildi ise ilk olarak gerekli ekipmanlar size ulaşır ve mekan düzenlemesi Baydöner tarafından yapılır. Daha sonrasında iş için gerekli personel eğitimi sağlanır ve gıda malzemelerinin tarafınıza ulaşmasının ardından işletmeniz faaliyete geçer.

Nasıl Baydöner Bayisi Olunur ?

Baydöner bayisi olmak için ilk olarak şartlara uygun bir mekan bulmanız gerekmektedir. Ardından Baydöner bayilik başvuru formunu doldurarak gelecek cevabı beklemelisiniz. Başvurunuz kabul edildiği zaman firma tarafından yönlendirilerek bir fast food işletme sahibi olmanız sağlanacaktır.


  • Baydöner bayilik şartları nelerdir? yazımızı okumak için buraya tıklayın.

Baydöner bayisi olmak iyi kazandırır mı ?

Baydöner bilinirliği ve geniş lezzet menüsü ile, işlek bir cadde veya bir AVM bünyesinde işletme sahibiyseniz gayet iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Fakat elde ettiğiniz gelirden Baydöner firmasına pay vermek durumundasınız. Bayi olarak Baydöner firmasına aylık %2 reklam payı ve %5 sabit bayilik ödemesi yapmanız gerekiyor.

Bu ek işi paylaşın şansınızı arttırın:
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 10 Mayıs 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın

error: İçerikler telif hakkı ile korunmaktadır. İzin alınmadan kopyalanamaz !