Merhaba. Güncel yeni iş bilgilerini paraveis.com sitesinden paylaşıyoruz. Güncel iş bilgilerini incelemek için lütfen alttaki logoya tıklayarak yeni adresimize ulaşın.
paraveis.com

Babet Çorap Paketleme İşi Yapanlar Kazanıyor

90 yorum
3.769 kişi inceledi
Bu ek işi paylaşın şansınızı arttırın:

Evde babet çorap paketleme işi başvurusu nasıl yapılır ? Babet çorap paketleme işi veren firmalar hangileridir ? Babet çorap paketleme işi ile ne kadar kazanılır ?

Özellikle yazın bir çok kişinin tercih ettiği babet çoraplar, evde ek iş yapmak isteyen binlerce kişiye ek gelir kaynağı oluyor. Üretimden tezgaha kadar bir kaç işlemden geçen babet çorapları evinizde paketleyerek para kazanabilirsiniz ve ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Gelelim babet çorap paketleme işi ile ilgili önemli detaylara.

Babet çorabı paketleme işi nasıl yapılır ?

Evde yapılabilecek ek işler arasında en çok tercih edilenler paketleme işleridir. Paketleme işi bir çok ürün sektöründe yapılabilir ve oldukça kazançlı bir ek iş modelidir. Babet çorap paketleme işi iki aşamadan oluşur. İlk olarak çoraplar yırtık veya defosu var mı diye kontrol edilir. Yapılan kontrolün ardından defolu çoraplar ayrılır, sağlam çorapların içine çorapların gergin durması için daha önceden firma tarafından verilen marka ve numara yazılı kağıt yerleştirilir. Kağıt yerleştirilen çoraplar son olarak jelatin ambalajlara koyularak paketlenir ve paketler kutuya düzenli olarak dizilir. Tüm çorapların paketleme işlemi bittikten sonra paketlenen çoraplar ve defolu çoraplar ürünleri teslim almaya gelen firma yetkilisine teslim edilerek iş ücreti peşinen alınır. Babet çorap paketleme işinde dikkat edilmesi gereken en önemli hususlar, defolu çorapların iyi kontrol edilmesi ve çorapların içine kağıtların düzenli yerleştirilmesidir. Bu hususların haricinde çok kolay ve kazançlı bir iştir.

Babet çorap paketleme işi ne kadar kazandırır ?

Babet çorap paketleme işi masrafsız, sermaye gerektirmeyen ve hızlı yapılabilen bir ek iştir. Ek iş veren firmalar paketleme ücretini adet başı belirler ve genellikle bu tutarlar 0,25 kuruş ve 0,50 kuruş civarında olmaktadır. Adet başı fiyatlar düşük gibi görünse de hızlı yapılabilen bir iş olduğu için günlük birkaç saat çalışarak 30-35 TL kazanmak mümkündür. Aylık bazda hesaplanırsa babet çorap paketleme işi ile ayda, 1000-1100 TL arası gelir elde edilebileceği öngörülmektedir. Ekip çalışması ile daha fazla çorap paketleyerek bu tutarı arttırabilmek de sizin elinizdedir.

Babet çorap paketleme işi veren firmalar hangileridir ?

Babep çorap paketleme işi yapmak için ilk yapmanız gereken çorap üreten tekstil atölyeleri veya toptan çorap satışı yapan toptancıların ek iş ilanlarını incelemektir. Çevrenizde bulunan firmaların ek iş ilanları arasında sizin için en uygun olanını seçerek hemen evinizde babet çorap paketleme işi yapmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca sitemizde bulunan diğer ek iş ilanlarını da inceleyerek fikir sahibi olabilir ve değerlendirme yapabilirsiniz.

Yeni ek iş ilanları geldikçe sitemizde ivedi olarak güncellenecektir. Bu iş için uygunsanız aşağıdaki form aracılığı ile bildirebilirsiniz. Yeni iş ilanlarından anında haberdar olmak için sol alt köşede bulunan butona tıklayarak abone olmayı unutmayın. Herkese bol kazançlar dileriz.

 

 

 

Bu ek işi paylaşın şansınızı arttırın:
Merhaba. Güncel yeni iş bilgilerini paraveis.com sitesinden paylaşıyoruz. Güncel iş bilgilerini incelemek için lütfen alttaki logoya tıklayarak yeni adresimize ulaşın.
paraveis.com
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 24 Kasım 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Babet Çorap Paketleme İşi Yapanlar Kazanıyor (90 Yorum)

  1. Acil iş arıyorum iki tane çocuğum var onları bırakmıyoruz bu iş benim için çok iyi olur

1 28 29 30
error: İçerikler telif hakkı ile korunmaktadır. İzin alınmadan kopyalanamaz !