Anket Doldurarak Para Kazanmak

İnternetten para kazanmak istiyorsanız, anket doldurarak para kazanma yöntemi tam size göre bir seçenek olabilir. Peki anket doldurarak para kazanılır mı? Anket doldurarak ayda ne kadar kazanılır? Bu yazımızda internetten para kazanma yollarından biri olan anket doldurarak para kazanma sektörünü inceledik.

Günümüzde internetten para kazanmak oldukça yaygın kullanılan bir gelir modelidir. Bu gelir modellerinden biri ise anket doldurarak para kazanma yöntemidir. Online anket yayınlayan firmaların anketlerine katılıp, soruları cevaplayarak ciddi paralar kazanabilirsiniz. Anket doldurarak para kazanmak için ihtiyacınız olan iki şey internet ve zamandır. Tabi bunların yanında birde sabırlı olmanız gerekmektedir. Çünkü anketler bazen uzun ve sıkıcı olabilmektedir. Pes etmeyip anketin sonuna kadar gelirseniz ödülünüz sizi bekliyor olacaktır.

Anket doldurarak nasıl para kazanılır ?

Anket doldurarak para kazanmak için ilk olarak bir online anket sağlayıcı firmaya üye olmanız gerekmektedir. Sonrasında profilinizde doldurmanızı istedikleri alanları eksiksiz olarak doldurarak üyeliğinizi tamamlamalısınız. Profil bilgilerinizi eksiksiz ve doğru doldurmanız bu noktada önemlidir. Çünkü size yöneltilecek olan anketler profilinizde verdiğiniz bilgiler doğrultusunda seçilmektedir. Üye olup tüm bilgileri doldurduktan sonra size yöneltilen anketlere cevap vererek hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Anket doldurarak ayda ne kadar kazanılır?

Anket doldurarak büyük servetler kazanacağınızı düşünürseniz hayal kırıklığına uğrayacaksınız demektir. Çünkü anket doldurarak para kazanma yöntemi tam zamanlı bir geçim modeli değil, boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz bir ek gelir modelidir. Öyle ki daha çok zaman ayırıp daha fazla anket şirketine üye olurum derseniz daha fazla kazanma ihtimaliniz elbette var. Fakat ne kadar kazanacağınız konusunda asıl belirleyici etkenin anketlerin geliş sıklığı olduğunu unutmayın.

En çok kazandıran anket firmaları hangileridir?

Anketörlük sisteminde kazanç gelen anket yoğunluğu ile orantılıdır. Yani firmaya üyeliğinize uygun ne kadar çok anket gelir ve o anketlerde size yönlendirilirse o kadar çok para kazanabilirsiniz. En çok kazandıran anket firmaları konusuna gelecek olursak; bu konuda firmalar arasında belirli bir kıyaslama söz konusu değildir. Yerel anket firmaları TL üzerinden ödeme yaparken, yabancı anket firmaları ise döviz üzerinden ödeme yapmaktadır. Yani kendimizce bir kıyaslama yapacak olursak yerli firma bir anket için 3 lira ödeme yaparken, yabancı firma 2 Euro ödeme yapmaktadır. Hal böyle olunca da yabancı anket firmaları daha fazla kazandırmakta ve anketörler tarafından daha fazla tercih edilmektedir.

BAŞVUR

9 Comments on “Anket Doldurarak Para Kazanmak”

  1. Anket doldurma işini yaparım bu işi biliyorum lütfen işe ihtiyacım var Mardinin Midyat ilçesinde katılıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir