2018 Baydöner Bayilik Şartları Nelerdir ?

yorumsuz
87 kişi inceledi
Bu ek işi paylaşın şansınızı arttırın:

Fast food sektörünün öncülerinden olan ve Türkiye’nin bir çok bölgesinde hizmet veren Baydöner bayilik şartları nelerdir ? sorusunun cevabını sizler için araştırdık.

2006 yılında İzmir’de kurulan ve günümüzde onlarca şubesi ve farklı lezzetleri ile hizmet veren Baydöner, bünyesinde yeni iş ortakları barındırmaya her zaman açık bir fast food restaurant zinciridir. Bu büyük ve gün geçtikçe daha da büyüyen fast food zincirine katılmak için Baydöner bayilik şartlarını yerine getirmeniz yeterlidir. Çok ağır bayilik şartları olmayan fakat biraz maddiyet gerektiren Baydöner bayilik sistemini gelin beraber inceleyelim.


  • Baydöner bayisi nasıl olunur ? başlıklı inceleme yazımızı buradan okuyabilirsiniz.

Baydöner bayilik şartları nelerdir ?

Baydöner bayisi olabilmek için ilk olarak uygun bir mekan seçilmelidir. Seçilen mekan 150-200 metrekare arasında, otoparkı bulunan, işlek bir cadde veya bir AVM bünyesinde olmalı. Başvurunun kabulünden sonra Baydöner franchise giriş bedeli ödeniyor. Baydöner franchise bedeli ne kadar sorusuna ise 50 bin dolar+KDV cevabı alıyorsunuz. İmzalanan sözleşmede Baydöner bayilik süresi 10 yıl olarak belirtiliyor. Baydöner restaurant açma bedeli ise 250 bin TL+KDV olarak belirlenmiş durumda.

Bu ek işi paylaşın şansınızı arttırın:
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 10 Mayıs 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın

error: İçerikler telif hakkı ile korunmaktadır. İzin alınmadan kopyalanamaz !